Для досягнення цілей сучасного суспільства необхідний спеціаліст, спроможний оперативно приймати нешаблонні рішення, діяти самостійно, творчо. Творчість починається там, де здійснюється самостійний пошук принципів, способів поведінки і дій. Творчість набуває розвитку на основі самостійності особистості і є вищим ступенем її розвитку. У сучасних умовах самостійність стає професійно необхідною якістю особистості будь-якого спеціаліста. Отже, і підготовка майбутніх спеціалістів у навчальному закладі має орієнтуватися на формування у студентів цієї якості, а не лише на репродуктивну виконавську діяльність з оволодіння певною сумою знань і вмінь.

На вивчення даної дисципліни згідно з навчальним планом відводиться 54 години, з них аудиторних занять – 38 годин, самостійне вивчення матеріалу – 16 годин.

Для самостійного вивчення студентами виділено наступні теми:

1. Музейна справа та її значення для туристської освіти (2 год.).

2. Поняття музеєзнавства (2 год.).

3. Передісторія музеїв (2 год.).

4. Законодавча база музейних фондів України (2 год.).

5. Великі музеї світу (2 год.).

6. Початки музейної справи в Україні (4 год.).

7. Художні музеї міста (2 год.).  

Метою даної роботи, як форми організації пізнавальної діяльності студентів є розширення знань студентів, привчання їх до регулярної самостійної навчальної роботи. Самостійна робота студентів у даному випадку включатиме наступні види діяльності:

*пошук та вивчення додаткової літератури;

*конспектування, складання планів, тез;

*виступ з повідомленнями;

*виконання тестових завдань на закріплення матеріалу. 


Щоб завантажити або переглянути натисніть >>ТУТ<<